PERSATUAN DAN KELAB 2020 

 

PENYELARAS : AZNIZA BT. SUKOR 

 

                                         PERSATUAN BAHASA MELAYU 

  

Ketua : Nur Zulaikha Bt.Mat Ropi 

Setiausaha : Zarul Shafiq Bin Abdul Ghani 

AJK :                                Zunita Bt. Hj.Morat 

                                         Hazliza Bt. Ismail  

 

                                         PERSATUAN BAHASA INGGERIS  

 

Ketua : Noorhayati Bt Kamaludin@Ramli 

Setiausaha : Nur Aqilah Bt. Zarime 

AJK :                              Mohd Fariq Bin Omar 

                                       Linda Anchal 

 

                                         PERSATUAN SAINS DAN MATEMATIK 

 

Ketua : Norzalma Bt Yajid  

Setiausaha : Siti Nabila Bt. Jamin   

AJK :                               Jaslinda Bt. Jasmi  

                                         Salawati Bt Saleh 

 

                                          PERSATUAN AGAMA ISLAM  

 

Ketua   Suriaty Bt Nayan  

Setiausaha : Wan Nazihah Bt.Wan Abd Razak 

AJK :                               Siti Mardziah Bt.Abdul Razak 

                                         Mohd Hafizul Ariff B Mohd Kashim 

 

                                         KELAB REKACIPTA 

 

Ketua : Norwahimah Bt.Mahat 

Setiausaha : Siti Ruhani Bt Othman  

AJK :                              Mohamad Fhaizul B.Mohamad Bukhori 

                                         Mohd Hizami B.Ab Halim 
 

                                        KELAB RUKUNEGARA  

 

Ketua : Khairul Anuar Bin Muhamad 

Setiausaha ; Norazilawati Bt Awang 

AJK :                               Yogamalar A/P Ayyasamy 

                                         Wan Norhidayah Bt.Wan Mohamad 

 

 

 

 

 

                                         KELAB KERJAYA  

Ketua : Veerah A/L Subramanium 

Setiausaha : Rosdhiana Bt. Mohd Uder@Shuhaimi 

AJK :                               Mohammad  Qayyum B. Mohammad Sobri 

                                         Nur Amirah Bt Hamzah 

 

                                         KELAB SPBT 

 

Ketua : Siti Aminah bt Che Wel 

Setiausaha : Norasmanira Bt Jaafar 

AJK :                               Nur Suraya Hani Bt.Sazali Zaki 

                                         Muhammad Azamuddin B.Mohd Sanif 

 

                                         KELAB DOKTOR MUDA  

Ketua : Norfatiah Bt Yunos 

Setiausaha : Rosmaniza Bt Mohd Fauzi 

AJK :                             Razif B.Ismail 

                                      Norzieha Bt Baharom 

 

 

                                         KELAB MUZIK DAN KEBUDAYAAN 

Ketua : Marziatun Bt.Abdul Karim 

Setiausaha : Rosliza Bt Abdul Wahab 

AJK                                Mohd Roskhaili Bin Mat Nawi     

                                         Khairi Fizairi bin Jalaluddin